Aanmelden openingsweek

Zondag 19 september¬†vindt de startzondag plaats en vieren we ook de heropening van de kerk. Uiteraard willen we zoveel mogelijk gemeenteleden in de gelegenheid stellen om bij deze dienst aanwezig te zijn. Tegelijkertijd moeten we voldoen aan de coronaregels. Daarom is¬†besloten dat deze zondag iedereen vanaf 13 jaar bij binnenkomst een coronatoegangsbewijs¬†moet kunnen laten zien. Ofwel, een vaccinatiebewijs of een geldig negatief testbewijs. U kunt hiervoor de app CoronaCheck¬†gebruiken of een print meenemen van uw vaccinatie of testbewijs.¬†Op deze manier is het mogelijk om 250 mensen in de kerkdienst te ontvangen¬†(inclusief kinderen)¬†en hoeft de 1 1/2 meter niet in acht te worden genomen. Wilt u bij de dienst aanwezig zijn, dan is het verzoek u¬†uiterlijk¬†12 september¬†via de website¬†pkndubbeldam.nl/openingsweek¬†aan te melden. Alleen als u echt geen mogelijkheid heeft om zich aan te melden via de website, dan kunt u zich telefonisch opgeven bij Anneke van der Griendt op telefoonnummer¬†06-29916409. Voor de leden van de kerkenraad, de projectcommissie en subcommissies en een beperkt aantal externe mensen worden plaatsen vrijgehouden. Mocht het aantal aanmeldingen de maximale capaciteit van de kerkzaal overtreffen, dan zullen we d.m.v. loting de aanmeldingen verwerken. Bent u uitgeloot, dan wordt u hier¬†uiterlijk¬†woensdag 15 september¬†over ge√Įnformeerd. Wij hopen op uw begrip te mogen rekenen.

Aanmelden activiteiten feestweek

De week na de startdienst worden er diverse activiteiten georganiseerd. Voor een aantal activiteiten wordt gevraagd om u vooraf aan te melden. Dit zijn -naast de startdienst- de volgende activiteiten: activiteiten na afloop van de startdienst (zoals toneel, voetbal, turnen en een colorrun), de filmavond, de avond met gemeenteleden, het concert van Matthijn Buwalda en de barbeque. Ook dit doet u via de link (zie hierboven). En ook hier geldt, heeft u echt geen mogelijkheid om zich aan te melden via de website, dan kunt u zich telefonisch opgeven bij onze koster. Vriendelijk verzoek om u voor de activiteiten in de openingsweek uiterlijk zondag 19 september aan te melden.

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!