Klusdag 28 augustus

De officiële opening van de vernieuwde kerk komt steeds dichterbij. Er zijn nog enkele restpunten die we graag voor die tijd willen uitvoeren. Daarom organiseren we zaterdag 28 augustus opnieuw een klusdag. Deze keer zijn er diverse klussen in, naast en óp de kerk: we willen staptegels op het dak leggen, tegelwerk naast de pastorie aanbrengen, kasten monteren in de crèche en tuinzaal (en diverse andere items in de nieuwbouw) en het laatste vuil afvoeren. Ben jij beschikbaar voor een van deze klussen? Geef je aanwezigheid even door aan Jonneke Grootenboer via jonnekegrootenboer@hotmail.com. Jouw hulp wordt zeer op prijs gesteld. We starten om 9:00 uur. Voor een lunch wordt gezorgd!

klusdag

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!