Orgel en/of gemeenteband

Het afgelopen jaar hebben we door corona en de verbouwing op andere wijze invulling moeten geven aan de muziek in de kerkdiensten. Er is veel flexibiliteit gevraagd van onze organist en de leden van de gemeenteband. Veel waardering en dank voor alle inzet en samenwerking! Vanaf begin juli kan het orgel in de kerk weer worden bespeeld. Dit betekent dat onze organist vooral weer boven achter het orgel te vinden is. In de kerkdiensten in juli en augustus wordt de gemeentezang alleen begeleid door het orgel. Vanaf september is het voornemen dat de gemeentezang op 2 zondagen in de maand wordt begeleid door het orgel. De andere 2 zondagen zal de gemeentezang worden begeleid door orgel en/of gemeenteband. We gaan met deze invulling min-of-meer terug naar de muzikale invulling zoals we gewend waren voor corona.  

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!