“OPA’s”gezocht

opasgezocht

Wil je je inzetten voor onze gemeente maar heb je geen tijd om je structureel aan een taak te binden? Hou je ervan om je handen uit de mouwen te steken? Misschien ben jij dan wel een echte OPA! Een OPA is actief als Oud Papier Ophaler. Op elke 1ste woensdag van de maand halen gemeenteleden tussen 18:30 en 20:30 oud papier op in Crabbenhof. Een paar leden hebben aangegeven te stoppen, dus we zijn op zoek naar nieuwe OPA’s. Elke OPA is twee keer per jaar aan de beurt.  Het ophalen van het oud papier zorgt altijd voor een grote opbrengst voor het jeugdwerk. Van deze opbrengst kunnen we leuke activiteiten aan onze kinderen en jongeren aanbieden.  
Neem contact op met Minca Lievisse Adriaanse- van Spijk voor meer info. 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!