Kliederkerk voor jong en oud

Volgend jaar starten we met Kliederkerk. Deze laagdrempelige vorm van kerk-zijn is ideaal voor gezinnen. Kinderen en hun ouders kunnen samen op een creatieve manier de betekenis van eenĀ bijbelverhaalĀ ontdekken. Een kliederkerkdienst duurt gemiddeld twee uur en bestaat uit drie onderdelen: samen ontdekken (workshops) ,samen vieren en samen eten. We willen dit ongeveer vijf keer per jaar organiseren. Kliederkerk vindt plaats in de Beatrixschool. We werken hierbij samen metĀ Missiedordt. Lijkt het jou leuk om hierbij betrokken te zijn? Dit kan in het kernteam maarĀ ook als ondersteuning tijdens de kliederkerk. Meedoen of meer info? Neem contact op met Martha Huizinga.Ā Ā Ā 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!