Koks en kokkinnen gezocht

Soms lukt het niet om zelf eten klaar te maken. Denk aan de kraamtijd waarin je moe bent en niet meer toekomt aan eten koken. Of wanneer je partner net weggevallen is en je geen energie hebt om zelf te koken. Dan, en in andere situaties, is het erg fijn om 1 of 2 keer een maaltijd te ontvangen. Daarom zijn we op zoek naar koks en kokkinnen die bij toerbeurt een maaltijd willen koken. Het hoeft uiteraard niet heel uitgebreid. Een pan soep is ook prima! De ervaring leert dat mensen blij verrast zijn als iemand met een maaltijd op de stoep staat. Vind je het leuk om deze taak zo nu en dan op je te nemen?
Neem dan contact op met Martha Huizinga (06-51719450) of Margot Overduin (06-18196866).

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!