Een leven op onze planeet – David Attenborough

Tijdens de kerkdienst van  zondag 4 juli staat bovenstaand boek centraal.  
David Attenborough is vooral bekend geworden van zijn natuurfilms. Hij werkt al heel zijn leven voor de BBC. We kennen hem van ‘Blue planet’, ‘Life’ en ‘Planet Earth’, de schitterende natuurfilms die de EO al jaren uitzendt. David Attenborough is inmiddels 94 jaar, maar nog steeds volop actief in zijn vakgebied!  
Een leven op onze planeet is zijn testament zou je kunnen zeggen. “Een krachtig getuigenis over de impact van de mens op de natuur en een hoopvolle boodschap voor toekomstige generaties” is de ondertitel.   
Op de voorkant staat ook nog de oneliner: ‘de natuur heeft altijd voor ons gezorgd en nu is het de hoogste tijd dat wij voor de natuur gaan zorgen’ 
Hou je niet zo van lezen dan kun je hetzelfde verhaal horen in de gelijknamige documentaire ‘A life on our planet’ waarin Attenborough zijn verhaal via beelden uit de doeken doet.  
Een indrukwekkend verhaal van deze éminence grise!  
In de dienst lezen we o.a. Job 39 en 40 en psalm 104.  

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!