Podcast over Henri Nouwen

Henri Nouwen

Henri Nouwen was een heel bijzondere priester die veel boeken geschreven heeft over spiritualiteit.  

Wereldwijd is hij de meest gelezen schrijver op het gebied van christelijke spiritualiteit. Nouwen was jarenlang hoogleraar op Harvard en Yale, om vervolgens zijn leven een enorme switch te geven. Hij werd pastor van een ark-gemeenschap, een woon- en leefgemeenschap van mensen met een verstandelijke beperking.  

Wat Henri Nouwen zo bijzonder maakt is dat hij niet alleen over psychologische en theologische zaken schrijft. Hij schrijft vooral heel persoonlijk over hoe hij zelf dingen ervaren heeft, en wat geloven voor hem betekent. Heel kwetsbaar en open stelt hij zich op. In Nederland is hij vooral bekend geworden door zijn boek ‘Eindelijk thuis’ over de verloren zoon. Maar hij heeft nog veel meer boeken geschreven. Daarom een podcast over Henri Nouwen. Ik heb weer gebruik gemaakt van het boek van Philip Yancey, Hoe mijn geloof de kerk overleefde, en de biografie over Nouwen van Jurjen Beumer Onrustig zoeken naar God, met als ondertitel de spiritualiteit van Henri Nouwen. Veel plezier met het luisteren, en laat me gerust weten wat je ervan vindt… 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!