Uitslag zaalbenaming Nieuwbouw

De kerkenraad heeft de gemeente gevraagd om namen aan te leveren voor drie zalen van de nieuwbouw. Aan deze oproep is goed gehoor gegeven. Alle inzendingen zijn geïnventariseerd en verwerkt in een rapport. Op basis daarvan is de kerkenraad tot een besluit gekomen. De winnende namen voor de zalen zijn: Tuinzaal, Hoekzaal en Onder het Orgel-zaal. 

Als toelichting noemt de kerkenraad: bij de keuze voor de zaalbenaming hebben we meegewogen hoe vaak bepaalde naamsuggesties voorkwamen. Verder hebben we bij de naamkeuze gelet op eenduidigheid, functie en ligging van de zaal en geschiktheid in gebruik. Op basis daarvan zijn we tot dit besluit gekomen. 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!