Uw mening over potentiële kerkstoelen

Als onderdeel van de renovatie van onze kerk, worden ook de stoelen in de kerkzaal vervangen. Uiteraard willen wij dat niet zonder inspraak van de gemeente doen. Daarom organiseren we 5 weken lang een proefopstelling waarin alle potentiële stoelen uitgeprobeerd kunnen worden. Elk gemeentelid mag de stoelen beoordelen op vorm, style en zitgemak.  

Tijdens 5 zaterdagen en zondagen in mei kunnen de stoelen worden getest. Op zaterdag tussen 10:00 en 11:00 uur, op zondag voor en na de diensten. Het is ook mogelijk om een teststoel tijdens de kerkdienst uit te proberen, zodat u de stoel wat langer kunt ervaren. Elk gemeentelid kan één stembiljet inleveren. We zijn benieuwd naar uw mening! 

Namens de projectcommissie, 

Dirk Frans 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!