PaasChallenge voor jonge en oudere kinderen

Beste ouders,

Stel je voor dat je in een tijdmachine kan stappen, terug naar het jaar 30 van onze
jaartelling… Opeens loop je door de straten van Jeruzalem op zoek naar geheime
aanwijzingen. Overal kom je QR-codes tegen en ga je het gesprek aan met virtuele
gesprekspartners uit de tijd van Jezus. Welkom bij de PaasChallenge 2021!

Zoals u vorige week in de nieuwsbrief heeft kunnen lezen wordt de PaasChallenge in Dubbeldam georganiseerd. Ook aan de jongste kinderen hebben we gedacht. Zij kunnen namelijk op dezelfde route materialen verzamelen om een Palmpasenstok te maken. Dus de papa’s en mama’s met de kinderen vanaf 10 jaar kunnen puzzelen met QR codes en de jongste kinderen (lekkere) attributen verzamelen voor de palmpasenstok.

De PaasChallenge kan gelopen worden vanaf aanstaande woensdagmiddag 24 maart t/m zaterdag 27 maart. Er is geen vast tijdstip om de PaasChallenge te lopen. Maar let wel op dat er niet teveel mensen tegelijk op dezelfde plek zijn i.v.m. de maatregelen rondom COVID.

Om voldoende materiaal op de verschillende locaties op de route te hebben liggen, willen we u vragen zich wel op te geven.

Uiterlijk dinsdag 23 maart ontvangt u de benodigde instructies in de e-mail.

Vriendelijke groet en word vervolgd,
Leiding van de Kinderkerk.

Paaschallenge

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!