Nieuwe podcast: Annie Dillard

Er zijn veel positieve reacties gekomen op de podcasts die tot nu toe zijn uitgebracht. De komende podcast gaat over de enige vrouw die in het boek van Philip Yancey voorkomt: Annie Dillard.  
Annie Dillard is een bijzondere auteur¬†die al verschillende boeken op haar naam heeft staan. Ze is bekend geworden met het boek¬†‚ÄėWaterspiegelingen‚Äô, een bijzondere beschrijving van alles wat ze, gedurende de seizoenen,¬†meemaakt en ziet in de kreek die achter haar huis ligt.¬†Je zou zeggen:¬†wat valt er in dat kleine beekje in je achtertuin te beleven? Nou heel wat, blijkt!¬†Ze schrijft met¬†de nodige filosofische overpeinzingen, afgewisseld met haarscherpe observaties van de natuur zelf. Met dit boek won ze al heel jong de¬†Pulitzerprijs, de beroemde boekenprijs in Amerika.¬†¬†

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!