Mening gevraagd: Welke namen krijgen de nieuwe bijzalen?

De verbouwing van onze kerk verloopt voorspoedig en het wordt steeds beter zichtbaar hoe de nieuwbouw eruit gaat zien. Tijdens de virtuele rondleiding is al een indruk gegeven van de indeling van de nieuwe bijzalen.

Voor drie vergaderzalen zoeken wij nog een geschikte naam. Onze wijkkerkenraad heeft al enkele mogelijke namen aangeleverd. U kunt uw stem uitbrengen op de onderstaande namen of een suggestie doen voor een andere passende naam.

Reacties die uiterlijk 12 februari worden ingestuurd, worden meegenomen in de overweging voor de naamgeving van de zalen. Stuur uw voorkeuren en eventuele suggesties naar Wim Korving of via onderstaande knop.

Vergaderzaal 1:

  1. A) Tuinzaal
  2. B) Emmanuel-zaal
  3. C) Dordtwijk-zaal

Vergaderzaal 2:

  1. A) Dubbelsteijn-zaal
  2. B) ‘t Hoekje
  3. C) Bij de Pastorie

Vergaderzaal 3:

  1. A) Grote zaal
  2. B) Onder het Orgel
  3. C) Bij de Kerk-zaal

Op onderstaande tekening ziet u waar zaal 1, 2 en 3 zich bevinden:

plattegrond

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!