Geen zangers tijdens kerkdienst

VanuitĀ de landelijke kerk is deze week het dringende advies gekomen om de komendeĀ weken in het geheel niet te zingen tijdens de kerkdiensten. Als gemeente haddenĀ we al alleen online diensten zonder bezoekers, waarbij drie leden van deĀ gemeenteband de liederen (voor ons) zongen. De kerkenraad heeft besloten om – hoe jammer ze dit ook vindt – het advies over te nemen en voorlopig dus geenĀ zangers en zangeressen in te zetten. Gelukkig kunnen we putten uit veel
liederen die de EO online heeft gezet. Daarnaast blijven instrumentaleĀ bijdragen mogelijk. Verder kan er bijvoorbeeld worden gedacht aan het opnemenĀ van een lied door gemeenteleden thuis dat we online uitzenden. Zijn er andereĀ creatieve ideeĆ«n, laat het onze predikant Peter Barmentlo weten! De kerkenraad hadĀ graag positiever nieuws gebracht, maar het is helaas niet anders. Laten weĀ hopen en bidden dat de corona-maatregelen snel effect zullen hebben en datĀ versoepelingen dan weer in zicht komen

Ā 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!