Geen zangers tijdens kerkdienst

Vanuit de landelijke kerk is deze week het dringende advies gekomen om de komende weken in het geheel niet te zingen tijdens de kerkdiensten. Als gemeente hadden we al alleen online diensten zonder bezoekers, waarbij drie leden van de gemeenteband de liederen (voor ons) zongen. De kerkenraad heeft besloten om – hoe jammer ze dit ook vindt – het advies over te nemen en voorlopig dus geen zangers en zangeressen in te zetten. Gelukkig kunnen we putten uit veel
liederen die de EO online heeft gezet. Daarnaast blijven instrumentale bijdragen mogelijk. Verder kan er bijvoorbeeld worden gedacht aan het opnemen van een lied door gemeenteleden thuis dat we online uitzenden. Zijn er andere creatieve ideeën, laat het onze predikant Peter Barmentlo weten! De kerkenraad had graag positiever nieuws gebracht, maar het is helaas niet anders. Laten we hopen en bidden dat de corona-maatregelen snel effect zullen hebben en dat versoepelingen dan weer in zicht komen

 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!