De laatste twee deuren

We zijn aangekomen bij de twee laatste deuren in de serie ‘deuren naar God’. Het zijn twee uitersten; het zijn de Martha’s tegenover de Maria’s. 

Allereerst de deur van de stilte, of de contemplatie, met een moeilijk woord. Er zijn mensen die het liefst alleen zijn, de stilte opzoeken of een ander ritme hebben dan de meeste anderen mensen, het meest dichtbij God komen door stil te worden, te bidden, te mediteren.

Aan de andere kant is er de deur van het
activisme, van de dienstbaarheid. Er zijn ook mensen die juist niet stil kunnen zitten, maar graag hun handen laten wapperen, actief bezig zijn. Het mooie van dit alles is dat we ze allebei nodig hebben en beide groepen even belangrijk zijn in de kerk. 

Welke deur past het meest bij jou…..?

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!