Actie kerkbalans

Gemeenteleden,

 

De actie kerkbalans gaat weer beginnen!

In een levende gemeente, die we toch zijn, gonst het van de gebeurtenissen. En dat kost geld. We hebben een aantal beroepskrachten, denk aan de dominee, de pastorale werkers, de koster en de organist. Ook dat kost geld. Binnenkort een nieuw gebouw, waarin energie omgaat, ook dat kost geld. En al vele jaren wordt dat door U opgebracht, middels de actie Kerkbalans.

 

Wegens de Lock down hebben we de actie een week uitgesteld. Vanaf zaterdag 23 januari 2021 beginnen de lopers de brieven bij u te brengen, die een week later dan weer bij u worden opgehaald.

Voor de mensen met email: op maandag 18 januari worden de e-mails verstuurd. Let deze en volgende dagen goed op uw inbox, misschien is hij in de spambox terechtgekomen.

Misschien is uw emailadres gewijzigd! Geef dat dan nog snel door aan het kerkkantoor via kerkkantoor@pkn-dordrecht-dubbeldam.nl. De wijkbrief behorende bij deze actie kunt u vinden via deze link (link naar versie 2022).

 

We hopen op uw aller medewerking, we zijn samen een gemeente, verbonden in Christus.

Uw kerkrentmeesters.

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!