Foto’s klusdag 31 oktober

Op 31 oktober was er een klusdag in de kerk. Hier blikken we graag met een paar foto’s op terug.

Op de onderstaande foto’s zie je dat de kabelgoot, die langs de muur naar de nooduitgang loopt, wordt verwijderd. Die gaat in de toekomst door de muur heen door de gang van de nooduitgang lopen.

Klusdag_31_10_1
Klusdag_31_10_2

Op de volgende foto’s worden de tegels achter het gebouw weggehaald. De tegels worden hergebruikt. Maar eerst moet daar een betonwagen langs en ander groot vrachtvervoer. De tegels van het leeggehaalde terrein achter de kerk worden op pallets gelegd. Deze pallets worden door de aannemer op een heftruc naar een hoek van het terrein verplaatst. Al met al een behoorlijk zwaar karwei voor de mannen.

Klusdag_31_10_3
Klusdag_31_10_4
Klusdag_31_10_5
Klusdag_31_10_6
Klusdag_31_10_7
Klusdag_31_10_8

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!