De ‘deur’ van je verstand

Hoe geef je handen en voeten aan je geloof in deze coronatijd? Je kunt niet naar de kerk, de online-diensten dat is toch iets anders, en je mist ook de contacten met andere gelovigen. Hoe geef jij in deze tijd ruimte aan bezinning en inspiratie? Vandaag deur 4: De deur van je verstand. Dat klinkt nogal koel. Met je verstand geloven. Maar het is niet de bedoeling dat je je verstand op nul zet, zodra je de kerk binnenkomt. Jezus heeft het over het God liefhebben, met heel je hart, met al je kracht, maar ook: met al je verstand. Je zoekt verdieping, je wilt iets hebben om op te kauwen, je wilt graag de achtergronden van dingen weten.Voor sommige mensen wordt hun hart niet verwarmd zolang ze met hun verstand niet overtuigd zijn. En daarom: Een goed boek lezen, een boeiende podcast luisteren, een webinar volgen. Het kan juist in deze tijd volop!

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!