Mystery Game voor jong en oud

Binnenkort starten we met een Mystery Game. In dit mysterieuze spel koppelen we kinderen uit de kerk aan ouderen uit de kerk. Een maand lang hebben de kinderen en de ouderen contact. Alleen… je weet van elkaar niet met wie je contact hebt. Dat kun je gaan ontdekken door elkaar anonieme brieven te schrijven. Stel slimme en geïnteresseerde vragen om te ontdekken met wie je schrijft. Je mag geen namen en straatnamen noemen. De brieven worden wekelijks bij je opgehaald en bij de ander bezorgd. Wie is jouw mysterieuze briefschrijver? Ontdek het in de Mystery Game. Voor iedereen van 6 tot 12 jaar en 75+. Opgeven kan bij Martha Huizinga (huizinga.mf@gmail.com).

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!