Zeven deuren naar God: Deur van het ‘zingen’

Hoe geef je handen en voeten aan je geloof in deze coronatijd? Je kunt niet naar de kerk, de online-diensten dat is toch iets anders, en je mist ook de contacten met andere gelovigen. Hoe geef jij in deze tijd ruimte aan bezinning en inspiratie?

Het mooie is dat God daar rekening mee gehouden heeft. Er zijn zeven verschillende deuren die je bij God brengen. Voor ons allemaal is er wel één deur of meer, die als je die open doet, je toegang geeft tot een ‘ruimte’ waarin je dicht bij God kunt komen. Die ruimte is er voor ons allemaal, maar de deuren zijn verschillend. Daarom kun je de komende weken iedere keer een vlog verwachten met uitleg over de verschillende deuren. Deur 1 is de natuur, en deur 2 is schoonheid, die kun je al op de website vinden: deur 3 is de deur van het zingen. 

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!