Oproep klusdag zaterdag 31 oktober

Zaterdag 31 oktober organiseren we opnieuw een klusdag op het terrein rond onze kerk. Deze keer willen we overtollig materiaal uit de kelder afvoeren. Daarnaast moet ook de betegeling aan de achterzijde van de kerk worden verwijderd. Zijn er handige helpers die een dag of een dagdeel de handen uit de mouwen willen steken? Uw hulp wordt zeer gewaardeerd. Om kosten te besparen, voeren we bepaalde onderdelen van de bouwwerkzaamheden in eigen beheer uit. Dankzij de vorige klusdagen hebben we al ruim 15.000 euro uitgespaard op de bouwkosten. Een prachtige prestatie! Komt u zaterdag 31 oktober ook helpen? 

Aanmelden kan bij Jonneke Grootenboer: jonnekegrootenboer@hotmail.com

We starten om 9:00 uur. Graag tot dan!

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!