Inspiratiesessie: Bijbels leiderschap

Leiderschap en persoonlijk leiderschap zijn thema’s die de afgelopen jaren steeds meer aandacht krijgen. Boeken en wetenschappelijke artikelen lijken aan de lopende band te verschijnen. Is het een hype? Of daagt deze tijd ons juist uit ons te verdiepen op dit vlak? Waar sta ik voor? Waar wil ik naar toe? En welk licht werpt de Bijbel op leiderschap en persoonlijk leiderschap?

In een inspiratiesessie in De Oude School op zondag 1 november 2020 om 11.30 uur slaan Sandra Doeze Jager en Aryanne Kolsters een brug tussen de Bijbel en actuele inzichten uit de psychologie met betrekking tot (persoonlijk) leiderschap. De inspiratiesessie is een vrijblijvende inleiding op de training “Ontdek je innerlijk kompas”, die later in het jaar van start zal gaan.

Interesse? Leuk! Lees de flyer en schrijf je in! Mail voor vragen of meer info naar s.doezejager@upcmail.nl of aryannekolsters@gmail.com.

Vanwege de maatregelen is er een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus geef je snel op!

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!