Zeven deuren naar God: Schoonheid

Hoe geef je handen en voeten aan je geloof in deze corona tijd? Je kunt niet naar de kerk, de online-diensten dat is toch iets anders, en je mist ook de contacten met andere gelovigen. Hoe geef jij in deze tijd ruimte aan bezinning en inspiratie? Het mooie is dat God daar rekening mee gehouden heeft. We zijn allemaal verschillend, hebben allemaal een verschillend karakter, een eigen persoonlijkheid. We zijn allemaal uniek. Daarom zullen we waarschijnlijk ook allemaal op onze eigen manier geloven.

Er zijn zeven verschillende deuren die je bij God brengen. Voor ons allemaal is er wel één deur of meer, die als je die open doet, je toegang geeft tot een ‘ruimte’ waarin je dicht bij God kunt komen. Die ruimte is er voor ons allemaal, maar de deuren zijn verschillend.

Daarom kun je de komende weken iedere week een vlog verwachten met uitleg over de verschillende deuren. Deur 1 is de natuur, en deur 2 is schoonheid, die kun je al op ons YouTube kanaal vinden.

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!