Hartelijk bedankt voor alle vrijwillige inzet

In de aanloop naar de verbouwing van onze kerk is door een grote groep vrijwilligers uit de gemeente veel werk verzet. Daar willen we iedereen hartelijk voor bedanken! Allereerst hebben veel commissies en gebruikers van de kerk hun spullen opgeruimd en ingepakt. Hierna is door een groep vrijwilligers De Rank verder ontmanteld en leeggeruimd. Uiteindelijk is ook de kerkzaal door een vrijwillige sjouwploeg leeggeruimd. Alle bruikbare spullen zijn netjes opgeslagen in de zeecontainers. Verder is de geluidsapparatuur vakkundig opgeborgen en zijn het orgel en de preekstoel  professioneel ingepakt ter bescherming tegen bouwstof.

Hierna volgden er meerdere klusdagen rond de kerk, waarop door vele vrijwilligers hard is gewerkt aan het uitbreken van de vloer in de voormalige hal en bijzalen. Dit was fysiek zeer zwaar werk. Verder is de kroonluchter in de kerkzaal gedemonteerd en is de kachel in de kelder verwijderd. Door het in eigen beheer verwijderen van de vloer, de kroonluchter en de kachel is ruim 15.000 euro bespaard op de sloopkosten. Een prachtige prestatie. Daar willen wij alle noeste werkers heel hartelijk voor bedanken! Ook tijdens de renovatie van de kerk willen we bepaalde onderdelen van de opbouw in eigen beheer uitvoeren. We hopen tegen die tijd ook weer een beroep te mogen doen op u en jou.

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!