Terugblik op startweekend

‘Ik mag schuilen in de schaduw van uw vleugels’

We kijken terug op een bijzonder startweekend. Op zaterdagavond was er een running-diner. Goed om samen te eten met elkaar! Op zondagmorgen was er de openluchtdienst, met meer dan 170 mensen waren we bij elkaar op de zorgboerderij ‘de Zuidpunt’. Wat een prachtig weer hadden we. En het was heerlijk om elkaar weer te zien en te ontmoeten, en om zelf weer te kunnen zingen! Dat moeten we vaker doen zo’n openluchtdienst. We bedanken de zorgboerderij voor de gastvrijheid! Voor de kinderen was er natuurlijk weer het springkussen. Ook de roofvogelshow (met financiële steun van de Jeugdraad door de opbrengsten van het oud papier ophalen) was heel bijzonder. Verschillende kinderen, jongeren en ouderen hebben een enorme vogel op hun arm gehad. Het paste ook zo mooi bij het thema van deze zondag: ‘Ik mag schuilen in de schaduw van uw vleugels’. En wat vleugels zijn, dat hebben we gezien!

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!