3 vragen voor nieuw beleidsplan

Onlangs is een zogenoemde commissie van bijstand voor de kerkenraad gestart. De opdracht van de commissie is het huidige beleidsplan te herijken en een plan van aanpak op te stellen om tot een nieuw beleidsplan 2021-2024 te komen. Dit plan zal ter goedkeuring worden aangeboden aan de kerkenraad. Wij kunnen en willen dit niet zonder u(w hulp) doen. Wat vragen wij van u? Circa 5 minuten van uw tijd voor het beantwoorden van slechts 3 vragen. Zou u zo vriendelijk willen zijn deze spoedig in te vullen, maar uiterlijk voor woensdag 7 oktober? Alvast dank namens de nieuwe Beleidscommissie, bestaande uit Erwin Belder, Jan den Hoed, Minca Lievisse Adriaanse- van Spijk, Jan Molenaar en Fred Doeze Jager (voorzitter).

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!