Klussers gezocht!!

Komende zaterdag 29 augustus is er opnieuw een klusdag in de kerk. We zoeken nog handige helpers om de vloer uit te breken. Je bent van harte welkom! De apparatuur om de vloer uit te breken wordt geleverd door de aannemer. Let erop dat je veiligheidsschoenen en een lange broek draagt als je meehelpt met het uitbreken van de vloer. Voor veiligheidsbrillen en handschoenen wordt gezorgd (maar zelf meenemen mag natuurlijk ook).We starten zaterdag om 9:00 uur. Wil je het even doorgeven als je komt helpen? Aanmelden kan via Jonneke Grootenboer: jonnekegrootenboer@hotmail.com. Heel fijn als je zaterdag 29 augustus kunt helpen bij het slopen van de oude vloer van de kerk. Vele handen maken licht werk!

Deel dit bericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!