Aannemer gekozen in bouwteam

We hebben een aannemer gekozen om mee in bouwteam te gaan werken.

Vijf aannemers zijn door de projectcommissie benaderd met de vraag of zij interesse hebben in verbouw en nieuwbouw. Hierop kreeg elke aannemer de gelegenheid om in 1 uur zijn plan te presenteren. De selectie is tot stand gekomen uit een longlist met mogelijke aannemers, die vanuit de gemeente en vanuit de commissie is opgesteld. Van de longlist hebben we een shortlist samengesteld met de meest geschikte aannemers. Ook de architect heeft hieraan bijgedragen.

Naar aanleiding van de presentaties van de bouwbedrijven is de projectcommissie na zorgvuldige afweging tot een keus gekomen: Van der Ende B.V. uit Bergambacht nodigen we uit om in bouwteamverband het bouwproject verder uit te werken. Het doel is om samen te zien of het kan komen tot een bouwovereenkomst. Mocht dit niet lukken, dan zullen we een volgend geschikt bouwbedrijf hiervoor uitnodigen. De start van de verbouwing staat dus nog ter bespreking.

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Deel dit nieuwsbericht!

Email
WhatsApp
Facebook

Schrijf je in voor de nieuwsupdate!