1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Voorstelling ‘Rotsvast?!!’


Op zaterdag 10 november komt Matthijs Vlaardingerbroek een voorstelling geven genaamd ‘Rotsvast?!!’ voor alle kinderen van 4 tot 12 jaar. De voorstelling gaat over het leven van Petrus, waarin hij langzaam maar zeker ontdekt wie Jezus is en wie hij daardoor zelf mag zijn. We beginnen bij zijn roeping tijdens de wonderbare visvangst, langs een aantal geloofsavonturen naar de verloochening en zijn herstel als vriend van Jezus. Een leuke en mooie voorstelling van ongeveer een uur met verschillende buikspreekacts en nieuwe goocheltrucs. Lekker interactief - veel kinderen mogen meehelpen op het podium. Leuk voor jong en oud, met een heel goede Bijbelse boodschap.

De kerkzaal gaat open om 18.45 uur en de voorstelling begint om 19.00 uur. De toegang is gratis. Kom jij ook met je vader en moeder, broertje en zusje, opa en oma? Vergeet ook je vriendjes en vriendinnetjes niet uit te nodigen; iedereen is welkom.

Minca Lievisse Adriaanse-van Spijk