1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Voltooid leven?!

Op woensdagavond 10 oktober is er een bezinningsavond over het thema: 'Voltooid leven?!' in de Rank, Dubbelsteynlaan West 70. Op deze avond zal een huisarts iets vertellen over zijn eigen ervaringen rondom euthanasie en de laatste fase  van een mensenleven, en ook zullen de regels die er in de wet staan m.b.t. tot levensbeëindiging ter sprake komen. Daarnaast zal een theoloog ons meenemen in de maatschappelijke ontwikkelingen die er gaande zijn, en hoe we deze ontwikkelingen kunnen duiden vanuit het christelijk geloof. Deze avond wordt georganiseerd in samenwerking met de Ontmoetingskerk en de Bron. De avond begint om 20.00 uur, de zaal gaat om 19.30 uur open. Iedereen is van harte welkom!