1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Naar de film? of liever en boekbespreking?

Of je nu van film houdt, of liever een goed boek leest... je kunt je ei kwijt op maandag 15 januari!

 

Op maandag 15 januari begint de leeskring over het boek ‘De kracht van kwetsbaarheid’ van Brené Brown. De ondertitel luidt ‘Heb de moed om niet perfect te willen zijn’.

Op basis van haar onderzoek stelt Brené Brown dat kwetsbaarheid geen teken van zwakte is, maar juist de weg naar moed, betrokkenheid en betekenisvolle verbindingen. Een boek voor alle mensen die alles perfect willen doen. Voor de eerste avond lezen we de inleiding en het eerste hoofdstuk. De avond begint om 20.00 uur en wordt gehouden bij Tom en Aryanne Kolsters. Opgeven kan bij Peter Barmentlo.

 

Naast de bovengenoemde boekbespreking, wordt op maandag 15 januari in de Bron, de in het voorjaar verschenen docu-film ‘Hier ben ik’ getoond. De film gaat over de gemeenteleden / bewoners van Bloemendaal en hun dominee Ad van Nieuwpoort. Hij zal zelf ook aanwezig zijn en u kunt met hem en elkaar in gesprek gaan.