1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Heel de Wijnstok bakt

Wie mag zich dit jaar 'De beste thuisbakker van Dordrecht en omstreken' noemen? Op zaterdag 18 november vindt er tijdens de Goede Doelen Markt weer de spannende wedstrijd 'Heel de Wijnstok bakt' plaats. De opdracht is: cake. Bak een cake met je eigen signatuur. Anders gezegd: bak gewoon een lekkere cake. Je cake wordt beoordeeld door een deskundige jury die bestaat uit twee enthousiaste thuisbakkers. Het publiek mag proeven en bepaalt welke cake bekroond wordt met de Publieksprijs.

 

Wie van de kinderen gaat de uitdaging aan met de winnaar van vorig jaar? Ga aan de slag en wie weet win jij wel de 'Heel de Wijnstok bakt poedelprijs'. Is je cake net niet de beste? Niet getreurd, iedere bakker gaat naar huis met een 'je bent een bakkanjer' prijs. De cakes worden tijdens de Goede Doelen Markt verkocht en de opbrengst gaat naar een kindertehuis in Democratische Republiek Congo. Duik in een kookboek, roep je vrienden op om mee te doen en ga aan de slag. Lever je baksel in op zaterdag 18 november voor 13.30 uur in de Rank, waar om 16.30 uur de jury de winnaar bekendmaakt.

 

Opgeven voor vrijdag 17 november bij Ivonne Brienesse. Bakkers klaar? Bakken maar.