1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Gemeentereis 2018

 

Sinds een aantal jaren wordt om de twee jaar vanuit de wijkgemeente Dubbeldam een reis georganiseerd naar een land waarmee ook enige connectie met de Bijbel en het geloof is terug te vinden. Gezien de politieke situatie in sommige gebieden in Europa en rond de Middellandse Zee valt het niet mee om telkens een goede bestemming te vinden. Als voorbereidingsgroep zijn we er in geslaagd om toch een mooie bestemming te vinden. Van 10 tot 25 april willen we afreizen naar Andalusië in Spanje. We bezoeken daar onder andere plaatsen als Granada met het Alhambra, Ronda, Cordoba, Malaga, Antequera en Sevilla. Ook de Sierra Nevada staat op het programma. Er is gezocht naar een goed evenwicht tussen cultuur en natuur.

 

Op donderdag 2 november willen wij een informatieavond houden met een presentatie van het programma in De Rank, Dubbelsteynlaan 70; vanaf 19.45 uur staat de koffie klaar. U bent voor deze avond van harte uitgenodigd. Mocht u verhinderd zijn om er die avond bij te zijn en bent u wel geïnteresseerd in deze reis, meldt dat even bij een van de leden van de groep.

 

Frans en Erry Pieters, Ary van Spijk, Wieny Blanken, Rob Brasser en Jan Post