1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

Filmavond op 18 oktober

 

 

 

Op woensdagavond 18 oktober is er weer een filmavond in de Rank!

We gaan kijken naar Amish Grace;

Katie (9) en Mary Beth (14) Graber behoren tot de streng gelovige en uiterst traditionele Amishgemeenschap van het plaatsje Nickel Mines in de Amerikaanse staat Pennsylvania. Als de zusjes die ochtend naar school gaan, lijkt het een doodgewone dag te worden. Maar het draait uit op een bloedig drama als het schoolgebouwtje wordt bestormd door ene Charlie Roberts. Deze brave huisvader - zelf geen Amish - begint in het wilde weg te schieten. Vijf van de leerlingen, onder wie Mary Beth, vinden de dood. De schutter pleegt na zijn wanhoopsdaad zelfmoord. In het hele land is de verontwaardiging groot en de media storten zich massaal op de zaak. Maar de Amish zelf blijven er opvallend rustig onder. Zij vergeven de dader en troosten diens weduwe. Alleen Ida Graber, de moeder van Mary Beth, weigert zich erbij neer te leggen.

 

Programma:

-19.30 inloop met koffie
-19.45 start film
-21.15 2e kopje koffie
-21.30 start nabespreking
-22.15 einde