1. Skip to header
  2. Skip to navigation
  3. Skip to content
  4. Skip to footer

BLØF tribute-band dienst bijwonen?

Op zaterdagavond 23 juni wordt er in de Zionskerk te Oostkapelle, Zeeland, een Rockdienst gehouden door ds. Jan Andries de Boer met live medewerking van de BLØF tribute-band teBoven. Het thema van deze dienst is ‘Verbinding verbroken’. Het betreft een volwaardige kerkdienst waarbij de muzikale songs / teksten van de Zeeuwse popgroep BLØF gespeeld en Bijbels geïnterpreteerd worden.

 

Jong, oud, binnen of buiten de gemeente, iedereen is welkom. Zin om mee te gaan? Neem dan contact met op per mail. Voor meer informatie over deze ‘rockende dominee’ zie: janandriesdeboer.nl.

 

Daarnaast ben ik met medeweten van Peter Barmentlo aan het informeren naar een U2-dienst, door diezelfde ds. Jan Andries, op termijn in De Wijnstok. Zodra hierover meer bekendis, hoort u van me.

 

Mirjam de Bus